Naposledy zobrazené


https://leoness.sk/kancelarske-potreby/kuchynske-vyrobky/zrnkova-a-mleta-kava/kavove-kapsule/c1117

SUPER Mop Set

AKCIA
Cena 29.00
Pôvodná cena 36.25, Zľava 20 %
Dostupnosť: na sklade

Momentálne dostupný len v ružovej farbe.

Cena bez DPH: 24.17
Záručná doba: 24 mesiacov
KS

KOMPLETNÉ ŠPECIFIKÁCIE

SUPER Mop Set je nevyhnutným domácim pomocníkom, ktorý zaručuje efektívne a ľahké čistenie podlahových plôch. Vďaka novému dizajnu s ľahkosťou vyčistíte mikrovlkánkovú hlavicu mopu. Mop s inovatívnym systémom - žmýkania bez použitia rúk efektívne čistí svoju hlavicu z mikrovlákna pomocou jedinečného systému čistenia so silou vodopádu. Unikátnym spôsobom odstránite nadbytočnú vodu bez akéhokoľvek dotýkania sa rukami. Vďaka vertikálnemu žmýkania a vysušovaniu umývacej plochy sa minimalizuje tvorba a roznos baktérií.


SUPER MOP SET je novinka na trhu, ktorá šetrí čas a energiu pri umývaní podlahy, máte možnosť si užívať rýchlejší spôsob odstraňovania nečistôt bez potreby použitia chemikálii, podaha ostane lesklá a bez šmúh.
Vďaka novej samočistiacej technológii zabránite rozmazávaniu baktérii po celom byte. 
Tento unikátny plochý Super Mop Set je nevyhnutným domácim pomocníkom, ktorý zaručuje efektívne a ľahké čistenie podlahových plôch. Vďaka novému dizajnu s ľahkosťou vyčistíte mikrovlkánkovú hlavicu mopu.  
Mop s inovatívnym systémom - žmýkania bez použitia rúk efektívne čistí svoju hlavicu z mikrovlákna pomocou jedinečného systému čistenia so silou vodopádu. Unikátnym spôsobom odstránite nadbytočnú vodu bez akéhokoľvek dotýkania sa rukami. Vďaka vertikálnemu žmýkania a vysušovaniu umývacej plochy sa minimalizuje tvorba a roznos baktérií.
Hlavica z mikrovlákna s pruhmi so syntetickými štetinami odstráni špinu, prach a iné nečistoty z tvrdých povrchov, ako je mramor, dlaždice, laminát, vinyl a podlahy z tvrdého dreva bez potreby použitia chemikálií, dokonca ani najodolnejšie škvrny na podlahe nebudú mať šancu!
Tyč z pevnej nehrdzavejúcej ocele a vedro z kvalitného trvácneho plastu zaručujú ľahkú konštrukciu.
Návod na používanie:
Na dosiahnutie vysokovýkonného čistenia stačí hlavicu mopu namočiť do vedra s vodou a jemnými pohybmi ťahať cez mriežku(WASH), čím sa odstráni hrubá špina z textílneho povrchu čistiacej podložky. Systém vertikálneho žmýkania umožňuje úplný kontakt celej umývacej plochy s vodou voľne pretekajúcou cez mriežku žmýkacieho mechanizmu, čím sa hlavica mopu rovnomerne  prečistí.
Sušenie mopu pomocou unikátneho systému žmýkania
Nadbytočná voda z mopu sa automaticky odstráni zasunutím hlavice mopu do žmýkača a násladnými jemnými pohybmi mopom hore a dole sa ovplyvní úroveň vyžmýkania mopu. Čím dlhšie budete mop žmýkať, tým ho viac vysušíte. Užívajte si rýchlejší spôsob zmývania a odstraňovania prachu bez šmúh.

Obsah balenia
 SUPER MOP SET
Set obsahuje dvojkomorové hranaté vedro s odnímateľným nadstavcom na pranie i žmýkanie mopu. Praktický výpust s uzáverom uľahčí manipuláciu pri vylievaní vody. Tyč je zložená zo 4 dielov a ponúka možnosť upravenia dĺžky mopu. Ľahko odnímateľný návlek z mikrovlákna s vynikajúcou absorciou nečistôt ( možnosť prania v práčke, bez použitia aviváže). Možnosť zavesenia mopu, pohodlné prenášanie naplneného vedra pomocou ucha.
Materiál: pevný a kvalitný plast, kov, mikrovlákno.
Rozmery: stieracia plocha mopu 33x12 cm, dĺžka mopu 130 cm (možnosť skrátenia o jeden diel na 95 cm),
vedro: 34x23x38 cm, komora na vodu 9 l.
Farba: zelená, ružová, béžová ( béžová aktuálne nedostupná)