LEONESS,s.r.o. +421 907 799 316    obchod@leoness.sk

Produkty
Produkty
Naposledy zobrazenéSancare - alkoholový gél s antibakteriálnym účinkom 300ml

BEST SELLER !
Cena 6
Dostupnosť: skladom +21

Rýchloschnúci alkoholový gél s antibakteriálnym účinkom na ruky s výťažkom z Aloe Vera, ktorý vyčistí Vaše ruky bez použitia vody.

Cena bez DPH: 5
Kód produktu: L100344
Značka: SanCare
Záručná doba: 24 mesiacov
ks

Sancare čistiaci gél na ruky s obsahom aloe vera je jemný k vašim rukám a čistí a dezinfikuje ruky bez vody a mydla. Rýchloschnúci gél obsahuje zvlhčovacie látky, ktoré zanechajú ruky jemné. Prípravok sa nanáša na ruky, rozotrie sa a nechá sa vysušiť.

Upozornenie:

Veľmi horľavá kvapalina a pary. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícií obal alebo etiketu výrobku. Pred použitím si prečítajte etiketu. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov zapálenia. Nefajčite. PO POŽITÍ: ak máte zdravotné problémy, okamžite volajte Národné toxikologické informačné centrum alebo lekára. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a ak je to možné, odstráňte ich. Pokračuje vo vyplachovaní. Pri zdravotných problémoch volajte Národné toxikologické informačné centrum alebo lekára. Núdzové telefónne číslo: NTIC, Limbová 5, 833 05  Bratislava, tel. +421 2 54 77 41 66, mobi: +421 911 16606.

Zloženie:

Aqua, Isopropyl Alcohol, Glycerin, Polycrylate Crosspolymer-11, Aloe, Barbadensis Leaf Extract, Benzalkonium Chloride

Slovenský výrobok.