Produkty
Naposledy zobrazenéJAR N 900ML CITRÓNOVÁ 

Značka: Jar
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: 2570141
Dostupnosť: na sklade
Cena bez DPH: 2
2.40
KS

Jar je vysoko koncentrovaná, takže každá jej kvapka dlho vydrží a umyje veľké množstvo riadu
Množstvo aktívnej peny, dlhotrvajúce bublinky, účinná odmasťovacia sila. Úžasná na umývanie každodenne používaného riadu: od pohárov až po hrnce a panvice. Príjemná vôňa okolo umývadla počas umývania riadu

Tekutý prostriedok na ručné umývanie riadu Jar Lemon prináša čistiacu silu, ktorej pri umývaní riadu môžete vždy dôverovať. Účinné zloženie Jari jednoducho preniká cez mastnotu a bez námahy umýva taniere, poháre, hrnce aj panvice. Každá kvapka Jari umyje veľa mastného riadu, preto vám pomáha šetriť. Jar je dostupná v širokej palete vôní, ako napríklad s citrónovou vôňou (Lemon), pomarančovou vôňou (Orange), jablkovou (Apple) či s vôňou granátového jablka (Pomegranate), a v rozmanitých veľkostiach. Vyskúšajte aj kapsuly do automatickej umývačky riadu Jar všetko-v-jednom pre žiarivo čistý riad. Sú navrhnuté a testované na použitie vo všetkých popredných umývačkách riadu.

  • Dávkovanie: Nakvapkajte podľa úrovne a druhu zašpinenia.
  • Tip na umývanie: S cieľom pomôcť predísť šíreniu baktérií zo špongie opláchnite špongiu po každom umytí riadu, nakvapkajte na ňu 1 - 2 kvapky Jari, stlačte, aby ste vytvorili penu, opláchnite v umývadle a potom umyte aj umývadlo.
Bezpečnostné upozornenia
Signálne slovo

Pozor

Výstražné upozornenia (H vety)

(H412) Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.
(H319) Spôsobuje vážne podráždenie očí.

Bezpečnostné odporúčanie (P vety)

(P103) Pred použitím si prečítajte etiketu.
(P102) Uchovávajte mimo dosahu detí.