LEONESS,s.r.o.+421 918 744 765     obchod@leoness.sk

 

Produkty2,5" HDD (pevný disk), 2TB, USB 3.0, VERBATIM, strieborná

Balenie:
1 ks
Značka: VERBATIM
Kód: HV2TMUE
Dostupnosť: skladom
106.98 Cena bez DPH
128.38 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Prenosný pevný disk Verbatim Store n Go ponúka vysoký úložný výkon prostredníctvom rozhrania USB 3.0 „Super Speed“. USB 3.0 umožňuje až desaťkrát rýchlejší prenos než rozhranie USB 2.0 (na základe rýchlosti zbernice USB), čím ponúka výnimočne vysokú rýchlosť prenosu dát aj na cestách.

Ukladajte svoje digitálne a každodenné pracovné súbory na tento mobilný disk. Vďaka svojmu štýlovému vzhľadu je notebook dokonalým doplnkom každého moderného stola.

Prenosný pevný disk Store n Go je napájaný pomocou pripojenia USB 3.0 (1 konektor USB 3.0), ale je spätne kompatibilný s portami USB 2.0 vášho stolného počítača alebo notebooku. Disk nevyžaduje externé napájanie, stačí ho pripojiť k počítaču a je pripravený.

Pre vyššiu bezpečnosť zahŕňame softvér Nero BackItUp a Burn Essentials*, ktorý vám pomôže zálohovať pevný disk vášho notebooku alebo počítača. Softvér BackItUp a Burn Essentials sú tri aplikácie v jednej. Svoje súbory, priečinky a disky môžete zálohovať kedykoľvek alebo môžete nastaviť prednastavený čas pre automatické zálohovanie pre vyššiu bezpečnosť. Pomocou Nero Express môžete napáliť svoje súbory na CD alebo DVD a pomocou Nero RescueAgent môžete obnoviť svoje súbory v prípade poškodenia.

Nero BackItUp and Burn Essentials je kompatibilný s Windows XP, Vista a Windows 7 (nie Mac OS).

Prenosné pevné disky Verbatim Store 'n' Go sa dodávajú so softvérom na úsporu energie Green Button. Softvér Green Button pozastaví rotáciu pevného disku, keď sa nepoužíva, čím zvyšuje efektivitu zariadenia a šetrí energiu.

K dispozícii sú tri typy „Nastavenia režimu spánku“. Aktiváciu pohotovostného režimu je možné nastaviť od 10 do 120 minút v 10-minútových prírastkoch. Dvojitým kliknutím na ikonu zeleného tlačidla na pracovnej ploche sa jednotka okamžite prepne do pohotovostného režimu, ale jednotku môžete nastaviť aj tak, aby sa disk nikdy neposkladal ("Never Suspend the disk").

2-ročná obmedzená záruka spoločnosti Verbatim
Kapacita: 2TB
Konektor: USB 3.0

726/2020. (XII. 31.) Národný úrad pre médiá a komunikáciu (NMHH) v zmysle nariadenia vlády od 1. decembra 2021 bezplatne sprístupní používanie centrálneho programu potrebného na trvalú nedostupnosť trvanlivých dátových nosičov. Pre použitie mazacieho programu je potrebný alfanumerický kód, ktorý musí obchodník odovzdať kupujúcemu (spotrebiteľom) spolu s predávaným trvanlivým nosičom dát. Informácie pre koncového užívateľa: VÁŽENÝ KUPUJÚCI! Pri platbe požiadajte o bezplatný kód na vymazanie údajov, aby ste zaistili bezpečnosť vašich údajov! Na základe rozhodnutia vlády je obchodník povinný pri kúpe akéhokoľvek produktu na trvalé ukladanie dát poskytnúť bezplatný kód na vymazanie dát.